Aranżacja i wykończenie wnętrz

Stawiamy na kreatywność, nieustannie śledząc najnowsze trendy. 
Ważne jest dla nas to aby projekt został stworzony zgodnie z indywidualnymi potrzebami. 
Dokładamy wszelkich starań, aby każdy projekt był niepowtarzalny oraz odzwierciedlał wizje i wyobrażania naszych klientów. 
Zwracamy uwagę na drobne szczegóły, które dopełniają aranżację, tworząc unikalne wnętrze.

Projektujemy nowoczesną i komfortową przestrzeń

OFERUJEMY PAKIETY WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

W trosce o komfort naszych Klientów oferujemy możliwość kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz”. Proponujemy trzy pakiety wykończenia mieszkania do wyboru oraz profesjonalną obsługę zespołu projektantów wnętrz.


Dzięki temu zamieszkasz w swoim wymarzonym mieszkaniu jeszcze szybciej, oszczędzisz swój czas, utrzymasz koszty pod kontrolą, a profesjonaliści zrealizują wnętrze twoich marzeń.

Pakiet Basic

Założeniem pakietu BASIC jest wykończenie mieszkania w sposób estetyczny i praktyczny przy zachowaniu korzystnego stosunku jakości do ceny.

Pakiet Komfort

Założeniem pakietu COMFORT jest wykończenie mieszkania w sposób estetyczny i praktyczny z elementami ponadprzeciętnego designu, który przyciąga wzrok i nadaje wnętrzu oryginalny charakter.
Pakiet COMFORT jest rozszerzeniem propozycji zawartych w pakiecie BASIC i zawiera szerszą współpracę projektową oraz podwyższony standard dobranych urządzeń i materiałów wykończeniowych.

Pakiet Premium

Założeniem pakietu PREMIUM jest stworzenie ponadprzeciętnego, luksusowego apartamentu z wykorzystaniem najnowocześniejszych trendów, a także dopilnowanie każdego detalu na etapie projektowania i realizacji.
Pakiet PREMIUM jest rozszerzeniem propozycji zawartych w pakiecie COMFORT i zawiera najszerszą współpracę projektową oraz najwyższy proponowany przez nas standard dobranych urządzeń i materiałów wykończeniowych.
Szukaj