Doświadczenie

Na lubelskim rynku kredytowym jesteśmy od 2010 roku. Duże grono zadowolonych Klientów i rosnąca liczba poleceń świadczy o naszym sumiennym i rzetelnym podejściu do pracy, którą wykonujemy z pasją i zaangażowaniem.Profesjonalizm

Każdy Klient to odrębna historia. Jesteśmy gotowi by jej wysłuchać i dogłębnie ją poznać. To indywidualne podejście i głębokie wnikanie w specyfikę konkretnego przypadku odróżnia moje usługi od sposobu działania większości dostępnych na rynku firm zajmujących się pomocą przy kredytach. Gwarantujemy staranne zapoznanie się z każdą sprawą i dobór optymalnego rozwiązania dedykowanego danemu Klientowi.

Terminowość

W branży finansowej pojęcie solidności rozumiane jest również jako rzetelne dotrzymywanie terminów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak cenny jest czas naszych Klientów, dlatego terminowość to dla nas kluczowy aspekt współpracy. Na konsultacje zapraszamy do naszego biura w Lublinie. W razie potrzeby chętnie ustalimy spotkanie również w innym, dogodnym dla Ciebie miejscu.

W czym pomagamy?

Kredyty mieszkaniowe

Marzysz o własnym mieszkaniu, ale nie jesteś w stanie sfinansować go z oszczędności? Na pomoc przychodzi kredyt hipoteczny, który pozwoli szybko zrealizować marzenia o nowym domu.

Kredyty firmowe

Firma, aby mogła się rozwijać, potrzebuje inwestycji. Wspólnie z naszymi klientami poszukujemy najlepszych źródeł ich finansowania, dobieramy oferty i tłumaczymy wszystkie zawiłości. Po to, by przedsiębiorca zajął się tym, co najważniejsze.

Kredyty gotówkowe

Chcesz szybko uzyskać środki finansowe na dowolny cel? Pilnie potrzebujesz gotówki, ale nie wiesz w jaki sposób ją uzyskać? Nasz ekspert kredytowy w ramach bezpłatnej pomocy eksperckiej, przeanalizuje Twoją zdolność kredytową, pomogę Ci wybrać i uzyskać kredyt na najlepszych dla Ciebie warunkach

Kredyty inwestycyjne

Kredyt dla firm na finansowanie równych przedsięwzięć związanych z działalnością lub na refinansowanie już poniesionych wydatków.
Z nami znajdziesz również najkorzystniejszy leasing i faktoring.

Jak wygląda nasza pomoc?

Porównanie ofert wielu banków
Po ustaleniu Twoich potrzeb sprawdzimy dostępne oferty kredytów hipotecznych i przedstawimy je w formie rankingu. Wskażemy też najkorzystniejszą opcję finansowania.
Wsparcie eksperta kredytowego to szansa na bezbłędne skompletowanie dokumentacji do kredytu hipotecznego, np. zaświadczenia o dochodach, dokumenty od dewelopera.
Jesteśmy w stanie pomóc klientom na każdym etapie ubiegania się o kredyt hipoteczny. Wyjaśnimy też wszystkie skomplikowane kwestie związane z procesem wnioskowania w banku.
Analiza sytuacji finansowej
Pomożemy w weryfikacji zdolności kredytowej. Na tym etapie uwzględniamy wszystkie kluczowe parametry, aby dokładnie wyliczyć możliwości finansowe kredytobiorcy.
Nadzór procesu kredytowego
Nigdy nie pozostawiamy kredytobiorców bez wsparcia. Zajmujemy się procesem wnioskowania o kredyt hipoteczny od początku do końca - aż do podpisania umowy kredytowej.
Weryfikacja umowy i decyzji
Po wydaniu decyzji o przyznaniu kredytu hipotecznego przez bank, zawsze warto zweryfikować ostateczne warunki i umowę. Ekspert kredytowy zajmie się tym od ręki.
Masz pytania? Skontaktuj się

Kredyt "Pierwsze Mieszkanie"

Nie czekaj! Umów się już dziś na bezpłatną konsultację!
Szukaj