Apartamenty Turcja

Spełnij z nami swoje marzenia i zainwestuj w raj na ziemi. Pomożemy Ci kupić mieszkanie.
Zajmujemy się sprzedażą apartamentów w Turcji, głównie kurorty nadmorskie, tj. Alanya i Antalya.

Bezpieczeństwo
Nasz ekspert z wieloletnim doświadczeniem rynkowym kompleksowo przeprowadzą Cię przez cały proces zakupu nieruchomości, by zapewnić Ci maksymalne poczucie bezpieczeństwa przed i po całej transakcji. Zależy nam na tym, by pokazać Ci, że poszukiwanie nowego domu może być czystą przyjemnością, z której będziesz czerpać prawdziwą radość.
Partnerstwo
Oferujemy kompleksowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie zakupu nieruchomości oraz po sfinalizowaniu transakcji. Doskonale znamy mechanizmy działania tureckiego rynku, dlatego możesz mieć pewność, że nie ominą Cię żadne prawne niuanse.
Opłacalność inwestycji
Zależy nam na tym, by pokazać naszym klientom, że szukanie i zakup nieruchomości za granicą nie musi być skomplikowanym i długim procesem. 
To intratna i długofalowa inwestycja, która pozwoli Ci połączyć biznes nie tylko z rozrywką, ale również przyjemnością.Uczciwość

Dajemy Ci gwarancję jasnych i klarownych zasad współpracy podczas całego procesu naszej wspólnej transakcji. Zależy nam na tym, by oferować naszym klientom nie tylko pełne wsparcie, ale także budować z nimi długotrwałe relacje oparte na uczciwości i wzajemnym zaufaniu.

Nasza oferta

Apartament Exodus Palace

Alanya, Turcja

1+1

Pokoje

1

Bath

58

m2

€ 195 000

Apartament  Exodus Premium Town

Alanya/ Kargicak

1+1

Pokoje

1

Bath

52,35

m2

€ 175,000

Apartament Exodus Premium
Town

Alanya/ Kargicak

2+1

Pokoje

1

Bath

100,95

m2

€ 260 000

Szukaj